Mokslo taryba

TARYBOS PIRMININKAS

dr. Diana Mieliauskaitė
el. p. diana.mieliauskaite@imcentras.lt
 VMTI Inovatyvios medicinos centro skyriaus vedėja, vyriausioji mokslo darbuotoja

TARYBOS PIRMININKO PAVADUOTOJAS

dr. Romualdas Rudys
el. p. romualdas.rudys@imcentras.lt
 VMTI Inovatyvios medicinos centro skyriaus vedėjas, vyresnysis mokslo darbuotojas

TARYBOS SEKRETORIUS

dr. Rūta Aldonytė
el. p. ruta.aldonyte@imcentras.lt
VMTI Inovatyvios medicinos centro vyresnioji mokslo darbuotoja

TARYBOS NARIAI

dr. Mykolas Mauricas
el. p. mykolas.mauricas@imcentras.lt
VMTI Inovatyvios medicinos centro skyriaus vedėjas, vyriausiasis mokslo darbuotojas
prof. habil. dr. Vladas Algirdas Bumelis
el. p. vladas.bumelis@northway.lt
Inovatyvių medicinos technologijų ir biofarmacijos asociacijos prezidentas, VMTI Inovatyvios medicinos centro skyriaus vedėjas, vyriausiasis mokslo darbuotojas
Agnė Vaitkevičienė
el. p. agne.vaitkeviciene@lbta.lt 
Lietuvos biotechnologų asociacijos vykdomoji direktorė
dr. Edvardas Bagdonas
el. p. edvardas.bagdonas@imcentras.lt
VMTI Inovatyvios medicinos centro vyresnysis mokslo darbuotojas
doc. dr. Saulius Galgauskas
el. p. saulius.galgauskas@santa.lt
Vilniaus universiteto Medicinos fakultetas, Ausų, nosies, gerklės ir akių ligų klinika
prof. dr. Ali Mobasheri
el. p. ali.mobasheri@icloud.com
Tarptautinės Osteoartrito tyrimų asociacijos (OARSI) prezidentas
dr. Rokas Navickas
el. p. rokas.navickas@gmail.com
Nacionalinė sanatorijų ir reabilitacijų įstaigų asociacija
dr. Irutė Girkontaitė
el. p. irute.girkontaite@imcentras.lt
VMTI Inovatyvios medicinos centro vyriausioji mokslo darbuotoja
dr. Augustas Pivoriūnas
el. p. augustas.pivoriunas@imcentras.lt
VMTI Inovatyvios medicinos centro skyriaus vedėjas, vyriausiasis mokslo darbuotojas
prof. habil. dr. Kęstutis Strupas
el. p. kestutis.strupas@santa.lt
Lietuvos chirurgų asociacijos pirmininkas
dr. Eiva Bernotienė
el. p. eiva.bernotiene@imcentras.lt
VMTI Inovatyvios medicinos centro skyriaus vedėja, vyriausioji mokslo darbuotoja
prof. dr. Audrius Sveikata
el. p. audrius.sveikata@biomapas.com
Lietuvos Geros klinikinės ir reguliavimo praktikos asociacija